Mūsu pasniedzēji

DANIEL WHELAN Pasniedzējs Daniels veic angļu valodas apmācību sākot no Beginners līdz pat Advanced 2 līmenim. Tāpat spēj augstā līmenī sagatavot IELTS un FCE eksāmeniem. Ir sabiedriski aktīvs un iesaistās dažādos sociālos projektos.

Mācību iestāde:
Iegūtais grāds: Angļu valodas pasniedzējs ārzemniekiem
Mācību iestāde:  Trinity College, London

GEORGE SOGIS  Pasniedzējs Džordžs pasniedz angļu valodu Latvijā jau kopš 2006.gada. Ir uzkrājis lielu pieredzi individuālo un grupu studentu apmācībā. Ir izstrādājis savu mācību materiālu bāzi un sekmīgi to spēj pielietot apmācībā. Māca no Elementary līdz Upper-Intermediate līmeņus. It sevišķi biznesa un lietišķo angļu valodu. Dzīvojis un mācījies ilgus gadus ASV.


Iegūtais grāds: TOEFL un GMAT (angļu valodas pasniedzējs)
Mācību iestāde:  The University of Chicago
Specialitāte: MBA (Ekonomika)

TIMOTHY CHARLES BROGDEN     Pasniedzējs Timothy dzīvo Latvijā jau 5 gadus. Viņam ļoti patīk angļu valodas pasniedzēja darbs un viņš ir īsts sava amata profesionālis, tādēļ apgūt angļu valodu ar šo pasniedzēju ir īpaši viegli un ātri.
Spēj efektīvi apmācīt studentus, sakot no Beginners līdz Advanced līmenim.
Iegūtā Izglītība:
Mācību iestāde: Baltic Council, (Rīga, Latvija)
Tim Brogden photo  Iegūtais grāds: CELTA kvalikācija (angļu valodas pasniedzējs)
Mācību iestāde: University of Warwick
Specialitāte: MMath (B.A.)

PETER ZAARD       Pasniedzējs Pīters pēc daudziem pavadītiem gadiem ASV ir atgirezies uz dzīvi Latvijā, lai pasniegtu angļu valodu un dalītos ar pieredzi un zināšanām, kas iegūta ASV augstskolās. Viņš ļoti labi spēj sagatavot studentus tieši TOEFL angļu valodas eksāmenam. Spēj efektīvi apmācīt studentus, sakot no Beginners līdz Advanced līmenim.

Iegūtā Izglītība:
Image7Mācību iestāde: State University of New York, Purchase, NY, USA
Iegūtais grāds: Angļu valodas pasniedzējs (angļu valoda un literatūra)
Mācību iestāde: Latvian Agricultural University, Jelgava, Latvia
Specialitāte: Graduate-Level Courses in Education.

ILZE KREIŠMANE        Pasniedzēja Ilze savas profesionālās iemaņas un prasmes ir apguvusi ASV mācību iestādēs.
Kopš Ilze dzīvo Latvijā, viņa pasniedz angļu valodu, kā arī aktīvi veic darbu sabiedrības labā. Ļoti labi spēj sagatavot tādiem eksāmeniem kā TOEFL un GMAT.
Spēj efektīvi apmācīt studentus, sakot no Beginners līdz Advanced līmenim.
Iegūtā Izglītība:
Mācībuilze_kreismane_170x240 iestāde: University of Pittsburgh, Pittsburgh, Pennsylvania, US
Iegūtais grāds: Angļu un fraņču valoda un literatūra (M.G.)
Mācību iestāde: Lawrence University, Appleton, Wisconsin, US
Specialitāte: Secondary school teaching certificate (B.A.)

JOHN AULD      Dzīvo un māca angļu valodu Latvijā jau no 2013.gada. Savas darba gaitas kā angļu valodas pasniedzējs ir uzsācis Spānijā un Kazahstānā.  Spēj efektīvi apmācīt studentus, sakot no Beginners līdz Advanced līmenim. Džons ir precīzs un punktuāls.  174ae72

Izglītība: Pabeidzis mācības Staffordšīras universitātē. Ieguvis CELTA sertifikātu, kas ļauj mācīt savu dzimto valodu cittautiešiem. International House Sertifikāts in teaching young learners and teenagers (CELTYL.)

ĒVALDS LANDRA  Īpaši labi prot iemācīt angļu valodu studentiem ar iesācēja un elementārā līmeņa zināšanām. Mūsu skolā darbojās kā angļu valodas pasniedzējs jau no 2011.gada. Izglītība: Latvijas universitātes Moderno valodu fakultāte, kvalifikācija: Vidusskolas angļu valodas skolotājs

134355_143412039045658_5327913_o

VALDEMĀRS STRAZDIŅŠ    Pasniedzējam ir liela pieredze vācu valodas pasniegšanā, gan vairakās skolās, gan augstskolās. Ilgāku laiku ir dzivojis Vācijā.  Spēj efektīvi apmācīt studentus, sakot no iesācēju līdz pat profesonālam līmenim. Izglītība:  Latvijas Universitāte PPMF 2006.g. – vācu valodas skolotājs

ewesre

Comments are closed.