Tulkošana

Ātri un kvalitatīvi tulkojumi !

10

 

 

 

 

 

 

 

Mūsu uzņēmums, kurš darbojas tulkošanas jomā jau vairāk kā 15 gadus – piedāvā sekojošus pakalpojumus:

1.Tulkošanas darbus: angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, somu, dāņu, poļu, čehu, holandiešu, lietuviešu, igauņu, latviešu un krievu valodās. Visplašākā tulkojumu tematika, sākot ar vienkāršu literatūru un beidzot ar tehnisko un juridisko dokumentāciju ar tālāko notariālo apliecināšanu. Mēs padarīsim Jūsu komunikāciju efektīvāku, turklāt, ietaupot Jūsu laiku un naudu. Jūsu rīcībā ir pieredzējuši tulki, galvenokārt tie, kam šī valoda ir dzimtā, kas arī nodrošina tulkojuma pilnīgu atbilstību oriģinālam.

2. Zvērināta tulka un tulkojuma notariālo apliecināšanu: tulkojuma notariālo apliecinājumu var veikt pie tulkojamā dokumenta oriģināla vai pie tā kopijas. Lai varētu notariāli apliecināt ārvalstīs izdota dokumenta (pilnvaras, izglītības dokumenta, statūtu, utt.) tulkojumu, dokuments ir jālegalizē (jāapliecina tā īstums). Dokumenta legalizācija nozīmē uz dokumenta esošā paraksta un zīmoga īstuma apliecināšana, ko veic konsulārā amatpersona, lai vienā valstī sagatavoti dokumenti iegūtu juridisku spēku citā valstī. Legalizējot tiek apliecināts arī dokumenta parakstītājas amatpersonas tiesiskais statuss un pilnvaras.

3. Dokumentu tekstu rediģēšanu: Ja neesiet pārliecināti par teksta kvalitāti un vēlaties, lai profesionāli valodnieki izskata un uzlabo Jūsu sastādītos tekstus. Rediģēšanas procesā tiek uzlabots valodas stils, terminoloģijas pielietojums un uzlabots noformējums. Mēs sniedzam rediģēšanas pakalpojumus visām iepriekš uzskaitītajām valodām.

Sīkāku informāciju par cenām un izpildes termiņiem Jūs varat iegūt – zvanot 29622050 vai rakstot uz mūsu e-pastu tulkucentrs@gmail.com Būsim priecīgi Jums palīdzēt: Rīgā, Skolas ielā 4, darbdienās no 9:00 līdz 17:30.

Comments are closed.